Nesirūpink, kad vaikai niekados nesiklauso tavęs, rūpinkis tuo, kad jie visados stebi tave. Robertas Fulghumas, rašytojas.

Akcija „Šimtas atvirukų Lietuvai“

Akcijos „Šimtas atvirukų Lietuvai“ nuostatai

     

Visi- maži ir dideli  laukia savo gimtadienio. Mūsų valstybė taip pat  švenčia 100-ąjį gimtadienį. Kaip švęsti Lietuvos gimtadienį? Galima labai įvairiai: iškabinti vėliavą, duoti pažadą, giedoti Lietuvos himną, atlikti gerą darbą, bet galima sukurti ir padovanoti šimtą atvirukų  Lietuvai. Taip mes ir padarėme. Prie mūsų prisijungti pakvietėme Švietimo ir mokslo ministerijos Regioninių mokyklų skyriaus mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių pedagogus ir ugdytinius.

Iki vasario 16-osios buvo išsiųsta 100 atvirukų Lietuvos politikams, Vyriausybės vadovams, Seimo nariams, švietimo darbuotojams, partneriams, Rudaminos  gyvenvietės įstaigoms, vaikų šeimoms.

Malonu buvo sulaukti šios akcijos atgarsių: grįžo padėka iš Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės- gavome nuotrauką su autografu, Vilniaus paukštyno generalinio direktoriaus padėkos raštas ir padovanoti vaikams šakočiai (straipsnis KG Group Naujienlaiškyje  2018 m. kovo 2 d. Nr.5 (263)), padėkos laiškas iš profesinių kompetencijų tobulinimo instituto, Fabijoniškių socialinių paslaugų centro direktorės atsiliepimas, švietimo pagalbos skyriaus padėka už sveikinimą.