Istorija

Rudaminos vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ įsikūręs Rudaminos gyvenvietės centre, šalia kitų ugdymo įstaigų. Darželis įsteigtas Vilniaus apskrities viršininko 2000 m. lapkričio 27 d. įsakymu Nr. 4079. Veiklą pradėjo 2001 m. sausio 2 d. Darželis įregistruotas Juridinių asmenų registre, kodas 195007736. Darželio buveinės adresas – Gamyklos g. 22C, Rudaminos k., Vilniaus rajonas. Savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 2013 m. kovo 1 d. veiklą pradėjo ankstyvojo amžiaus grupė. Įstaigoje sukomplektuotos penkios ikimokyklinio ugdymo grupės. Ugdoma 90 ikimokyklinio amžiaus vaikų nuo 2 iki 6 metų lietuvių ugdomąja kalba. Apie 50 proc. vaikų, atsižvelgiant į tėvų lūkesčius, yra ugdoma iš kitakalbių ir mišrių šeimų. Kiekvienais metais į priešmokyklinę mokyklos grupę parengiama 25-30 vaikų. Apie 95 proc. šeimų toliau renkasi priešmokyklinę mokyklos grupę lietuvių ugdomąja kalba.

2023 m. rugsėjo 14 d. atvėrė duris modulinis darželis.