Covid-19

Nuo 2022 m. balandžio 19 d. paviršių tyrimai neatliekami.

Informuojame, kad  balandžio 13 dieną  buvo atliktas paviršių  tyrimas, trijose grupėse rastas reikšmingas viruso kiekis.

Grupės vaikams bei jų tėvams rekomenduojama atlikti PGR ar greitojo antigeno tyrimą Mobiliajame punkte (V. Gerulaičio g. 1, Vilnius).

Tyrimui registruotis galite per Karštosios koronaviruso linijos 1808 sistemą telefonu arba elektroniniu būdu užpildydami elektroninę registracijos formą adresu: https://selfreg.myhybridlab.com, pasirinkę registracijos tipą Po aplinkos paviršių testavimo.

• Ugdytiniai ir jų šeimos ūkiai, turi galimybę rinktis, kokį tyrimą atlikti mobiliajame punkte:

1) greitojo antigeno testą, kai ėminys imamas iš nosiaryklės. Rezultatas sužinomas per 15 min.;

2) PGR tyrimą, kai ėminys imamas iš nosiaryklės ir gerklės. Rezultatas sužinomas per 24 val.

V-737 Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos … (e-tar.lt)

Informuojame, kad kovo 30 dieną buvo atliktas paviršių tyrimas, vienoje grupėje rastas reikšmingas viruso kiekis.

Informuojame, kad  kovo 16 dieną  buvo atliktas paviršių  tyrimas, dviejose grupėse rastas reikšmingas viruso kiekis.

Informuojame, kad kovo 2 dieną buvo atliktas paviršių tyrimas, trijose grupėse rastas reikšmingas viruso kiekis. Imtasi visų saugumo priemonių.

Informuojame,, kad  vasario 15 dieną buvo atliktas paviršių tyrimas, Vienoje grupėje rastas reikšmingas viruso kiekis. Imtasi visų saugumo priemonių.

Informuojame, kad vasario 2 dieną buvo atliktas paviršių tyrimas. Vienoje grupėje rastas reikšmingas viruso kiekis. Imtasi visų saugumo priemonių.

Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kuris  galioja nuo 2022 m. sausio 24 d.

Kaip išsirinkti tinkamą respiratorių?

Informuojame, kad  2022 m. sausio 19 dieną buvo atliktas paviršių tyrimas. Grupių paviršiuose nerasta reikšmingo viruso kiekio.

Algoritmai:  kai sąlytį su COVID-19 sergančiuoju ugdymo įstaigoje turėjo vaikas;   kai sąlytis su COVID-19 sergančiuoju asmeniu ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio vidurinio ir pirminio profesinio ugdymo įstaigose

Informuojame, kad 2022 m. sausio 5 dieną, po atlikto paviršių tyrimo, vienoje grupėje rastas reikšmingas viruso kiekis. Šeimos apie situaciją ir rekomendacijas informuotos.

Informuojame, kad gruodžio 22 dieną, 10.30-11.30 val. po atlikto paviršių tyrimo, grupių paviršiuose nerasta reikšmingo viruso kiekio.

Nuo gruodžio 28 d. šalies darbuotojai, kurie yra paskiepyti nuo COVID-19 prieš daugiau nei 210 d., privalės skiepytis sustiprinančiąja doze arba periodiškai profilaktiškai testuotis. Algoritmas

Operacijų vadovo sprendimas dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir vykdyti testavimą ugdymo įstaigose, skaityti čia

Informuojame, kad gruodžio 8 dieną, 10.30-11.30 val. po atlikto paviršių tyrimo, grupių paviršiuose nerasta reikšmingo viruso kiekio.

Prašome šeimų informuoti mus dėl susirgimų Covid19 atvejų šeimoje ir ugdytinių saviizioliacijos. Dėkojame.

Informuojame, kad lapkričio 24 d. 10.00 val.  po atlikto paviršių tyrimo, grupių paviršiuose nerasta reikšmingo viruso kiekio.

Informuojame, kad lapkričio 10 d. 15.00-16.30 val. po atlikto paviršių tyrimo grupėse, nerasta  reikšmingo viruso kiekio.

Kaip elgtis, jeigu sąlytį su COVID 19 sergančiuoju ugdymo įstaigoje turėjo   vaikas  (algoritmai):

Galiojantys algoritmai čia

Dirbame laikydamiesi visų saugumo sąlygų.

Nuo 2021 m. spalio 13 d.  pradėtas paviršių tyrimas.