Nesirūpink, kad vaikai niekados nesiklauso tavęs, rūpinkis tuo, kad jie visados stebi tave. Robertas Fulghumas, rašytojas.

Darbo pasiūlymas logopedui

 

Rudaminos vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas” siūlo darbą logopedui. Darbo krūvis 0,75 et. vnt. Darbo užmokestis priklausys nuo turimos logopedo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo (nuo 800 iki 900 eurų).  Palankus darbo grafikas. Darbo laikas per savaitę 20,25 valandos, iš jų 16,8 valandos skiriamos tiesioginiam darbui su ugdytiniais, 3,45 valandos netiesioginiam darbui-metodinei veiklai.

Dažniausi vaikų kalbos ir kalbėjimo sutrikimai- fonetinė artikuliacinė dislalija.

Susidomėjus skelbimu, kviečiame skambinti tel.: 2437516, mob. 868795749 arba rašyti el. p.: direktorius@rudaminosdarzelis.lt

Pagarbiai,

Laikinai einanti direktoriaus pareigas           

Jolanta Baltakienė