Informacija dėl vaikų priėmimo naujos tvarkos

Centralizuoto vaikų priėmimo į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Vilnaius rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašas

Vaikų priėmimo į Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes aptarnaujamų teritorijų paskirstymas

IS tvarkytojas laukiančius vaikus, kuriems skiriama vieta Įstaigoje, priskiria į grupes nuo 2021 m. gegužės 31 d. iki birželio 23 dienos.

Mokymo sutartys įstaigoje pasirašomos per 10 dienų nuo vaiko priskyrimo į įstaigą.

CENTRALIZUOTA VAIKŲ PRIĖMIMO Į ĮSTAIGĄ TVARKA

Parengta centralizuota vaikų priėmimo  į Švietimo,  mokslo ir sporto ministerijos ir  Vilniaus r. savivaldybės  švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarka.

Prašymai teikiami per Centralizuoto vaikų priėmimo į savivaldybių švietimo įstaigų ankstyvojo amžiaus ir ikimokyklinio  ugdymo grupes informacinę sistemą https://www.registruok.lt/

Informuojame šeimas, kurios registravo vaikus iki  2021 m. balandžio 2 d. – šių, naujai pateiktų prašymų registravimo data, bus koreguojama atsižvelgiant į Rudaminos vaikų lopšeliui-darželiui “Ąžuoliukas” prašymo teikimo datą.

Vaikų registravimo sistemos Registruok.lt vartotojo vadovas

Informacija apie Smart- ID

Naujų prašymų teikimas tik www.registruok.lt  sistemoje.

Iškilus klausimams kreiptis tel.: (85) 2437516