Konkursas „Ilgakasė 2017“ darželyje

Spalio 17 d. darželyje vyko konkursas „Ilgakasė 2017“, kuriame dalyvavo 6 mergaitės. Dalyvės iš anksto ruošė prisistatymą: pasakojo apie save, deklamavo eilėraščius, dalinosi savo piešiniu, o renginio metu 4-os grupės vaikai šoko lietuvių liaudies žaidimus ratelius: „Gudo dūda“, „Audėjėlė“, „Malūnėlis“. Dalyvių pasirodymą vertino komisija,  buvo matuojamas mergaičių plaukų ilgis.  Komisija išrinko tris nugalėtojas, kurios spalio 24 d. dalyvaus Švietimo ir mokslo ministerijos regioninių mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių konkurse „Ilgakasė 2017“, Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre.