Nesirūpink, kad vaikai niekados nesiklauso tavęs, rūpinkis tuo, kad jie visados stebi tave. Robertas Fulghumas, rašytojas.

Lapkričio mėnesio naujienos

Lapkričio 28 d.  vyko saugumo pramoga. Ugdytinių laukė įvairios užduotys:  pereiti pėsčiųjų perėją, sudėti kelio ženklų dėlionę, atspėti transporto garsus, valdyti automobilius pultu, surasti autobuso, automobilio šešėlius, taip pat dainavo, deklamavo eilėraščius, o kas užduotis atliko, dovanų gavo po atšvaitą.

  

*****************************

Lapkričio 23 d. Lietuvos kariuomenės dieną sulaukėme svečių- karių. Labiausiai pasisekė 3 ir 4 grupės vaikams, kurie bendravo su kariais. Svečiai vaikams papasakojo, kad šiemet kariuomenė švenčia 100 metų ir kodėl svarbi kariuomenė Lietuvai. Vaikai galėjo apžiūrėti karių atvežtą ginkluotę, pasportuoti,  pasimatuoti liemenę bei šalmą ir mokėsi šliaužti, taip pat kartu priešpiečiavo.

 

*********************************

Lapkričio 20 d. 3-os grupės ugdytiniai lankėsi  geležinkelio muziejuje.

   

*******************************

Lapkričio 14 d. 4-os grupės ugdytiniai dalyvavo dainos festivalyje „Skambantys lašiukai“, vyko į Riešės gimnaziją. Vaikus ruošė muzikos pedagogė Lina Jaskevičienė ir auklėtoja Galina Bareiša. Dėkojame vaikams už puikų pasirodymą, o tėveliams už bendradarbiavimą.

  

***************************

Lapkričio 13 d.  4-os grupės vaikai vyko Valdovų rūmus, dalyvavo edukacinėje veikloje „Kaip elgtis atėjus pas valdovą“. Nuotraukas galima matyti Kindervibe programa.

*****************************

Lapkričio 7 d. salėje vyko renginys skirtas Rudaminai. Rudamina turi savo herbą, kurį 2016 m. birželio 30 d. patvirtino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Į svečius atvyko bibliotekos vedėja Elena, kuri su vaikais aptarė kuo mūsų gyvenvietė įdomi, žinoma ir ką mes galime pamatyti. Vaikai  dainavo, deklamavo ir vaidino. Dabar mes žinome legendą, iš kur kilo  Rudaminos gyvenvietės pavadinimas. Dėkojame auklėtojai Dianai Rutkauskienei, kuri organizavo renginį ir  padėjo mums geriau pažinti Rudaminą. Nuotraukas kviečiame žiūrėti galerijoje.

******************************

Lapkričio 6 d.  darželyje svečiavosi eigulys Raimundas Ereminas, kuris parodė 3-ios ir 4-os grupių vaikams įvairių žvėrių pėdsakus, papasakojo apie vykstančius gaisrus miškuose ir jų žalą gamtai, kieme apžiūrėjome kartu paukščių inkilus, augančius medžius darželio kieme, supratome kad, ir medis gali sirgti ir kokie požymiai tai rodo, ant rankos uždėjo antspaudą Eigulio kepurę. Laikas labai greitai prabėgo, nes viskas, ką pasakojo ir rodė eigulys buvo labai įdomu. Nuotraukas kviečiame žiūrėti galerijoje.