Regioninis konkursas „Ilgakasė 2017“

Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, š.m. spalio 24 d. vyko  konkursas „Ilgakasė 2017“.

Konkurso dalyvės Švietimo ir mokslo ministerijos Regioninių mokyklų skyriaus mokyklų  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ugdytinės iš  Buivydiškių pagrindinės mokyklos, Mickūnų vaikų lopšelio – darželio, Riešės gimnazijos, Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos, Juodšilių “Šilo” gimnazijos, Rudaminos vaikų lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“.

Konkursas skirtas  Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti.

Konkursą „Ilgakasė 2017“ organizavo Rudaminos vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pedagogė  Sigita Burgienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Baltakienė, koordinavo direktorė Valerija Arbočienė.

Konkurso partneris: Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras, direktorė Violeta Cereška.

Konkurso rėmėjai: UAB „Alma littera“, leidykla „Nieko rimto“, Rudaminos vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ ir „Cingų“ fondas.

Konkurso tikslas- skatinti pedagogus ir vaikus domėtis bei puoselėti etnokultūrą, lietuvių vertybes, protėvių tradicijas, perimti etnines, dorines normas kaip šiandienos gyvenimo ir sugyvenimo pagrindą.

Konkurso dalyvės paruošė prisistatymą ,,Mano pomėgiai”, demonstravo  tautinį kostiumą  ir šukuoseną, atliko rengėjų numatytas užduotis.

Dalyvių pasirodymus, plaukų ilgumą vertino komisija.

Konkurso nugalėtojoms buvo skirtos nominacijos:

„Ilgakasė 2017“ – Kornelija Nevero,  Buivydiškių pagrindinė mokykla.

„Originaliausia ilgakasė“- Livija Bakanovaitė,  Juodšilių „Šilo“ gimnazija.
„Artistiškiausia ilgakasė“- Polina Novikova, Rudaminos vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“.
„Foto ilgakasė“- Gabrielė Grigaliūnaitė, Rudaminos „Ryto“ gimnazija.
„Publikos numylėtinė“- Greta Jasonaitė, Riešės gimnazija.

Visos dalyvės buvo apdovanotos diplomais, rėmėjų dovanomis, jų pedagogai padėkos raštais.