Rugsėjo ir spalio mėnesio naujienos

Darželinukai yra labai darbštūs, jiems patinka tvarkyti žaidimų aikštelę.

***********************************

Spalio 22 d. svečiavosi Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokiniai su vadovu Rolandu ir mums parodė programą, pavadinimu „Ak, tu, Pelėda“, kurios metu mokiniai grojo liaudies instrumentais: birbynėmis, skudučiais, kanklėmis, skrabalais, būgnu ir dainavome kartu.

***************************************

Rugsėjo 27 d. darželyje lankėsi  „Lėlės“ teatro aktoriai, kurie vaikams parodė pasaką apie vėžliuką.

*****************************

Spalio 2 d. 16.00 val. 3-ios grupės bendruomenė dalyvavo šiaurietiško ėjimo su lazdomis užsiėmime. Atlikę apšilimą, pasivaikščiojo darželio teritorijoje. Vaikai gavo dovanų po atšvaitą.

****************************

Spalio 5 d. 10.45 val. darželyje antrus mokslo metus vyksta Solidarumo bėgimas  už kurį atsakinga Judesio korekcijos pedagogė Nijolė Ilgevičienė. Šis bėgimas ugdo mūsų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą.

******************************

Rugsėjo  24 d. iki  spalio 06 d. įstaigoje vyko akcija,  skirta Pasaulinei gyvūnų  dienai  už kurią atsakinga  auklėtoja Sigita Burgienė.

Labai dėkojame visai darželio bendruomenei už aktyvumą ir geranoriškumą. Visos dovanos buvo nuvežtos į gyvūnų prieglaudą „SOS gyvūnai“ spalio 16 d.