Nesirūpink, kad vaikai niekados nesiklauso tavęs, rūpinkis tuo, kad jie visados stebi tave. Robertas Fulghumas, rašytojas.

Saugaus eismo klasėje

Rugsėjo 12 d. 4-os grupės ugdytiniai vyko į Saugaus eismo klasę, kuri yra Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje. Išlipę iš autobuso suskaičiavome kelių aukštų yra policijos pastatas, o paskui liftu pakilome į antrą aukštą, kur mus pasitiko komisarė inspektorė Aistė Dijokaitė.

Išklausėme pareigūnės patarimų, kaip saugiai elgtis kelyje, kokios yra pėsčiųjų perėjos, įtvirtinome šviesoforo spalvas, pagalbos numerį, žiūrėjome filmukus: „Kada žmonės skraido“,  “ Tamsa“, įsitikinome, kodėl važiuojant dviračiu svarbu dėtis šalmą, kodėl važiuojant automobiliu reikia sėdėti kėdutėje ir prisisegti saugos diržus,  vardinome pareigūnės rodomus kelio ženklus, mokėmės teisingai dėvėti atšvaitus. pareigūnė padovanojo kiekvienam po atšvaitą ir pasižadėjome jį dėvėti visur ir visada.