Nesirūpink, kad vaikai niekados nesiklauso tavęs, rūpinkis tuo, kad jie visados stebi tave. Robertas Fulghumas, rašytojas.

Svečiuose M. K. Čiurlionio fondas

  M. K. Čiurlionio fondas,   pristato renginių ciklą AUGAME SU M. K. ČIURLIONIU (švietėjiškas renginys vaikams).  Kovo 9 d. į darželį atvyko aktoriai ir parodė vaikams interaktyvų spektaklį „Stebuklingo paveikslo beieškant. Spektaklio metu aktoriai pavirtę Karaliais ieškojo savo paveikslo, o kad jį surastų, teko burti, kol pagaliau surado trokštamą paveikslą „Karalių pasaka“. Po spektaklio vaikai galėjo apžiūrėti M. K. Čiurlionio paveikslų reprodukcijas.

Iki susitikimo su aktoriais darželio ugdytiniai išgirdo  pasakojimą apie Čiurlionio vaikystę, studijas ir gyvenimą, klausėsi simfoninių poemų „Jūra“, „Miške“, žiūrėjo paveikslus: „Etiudas“, „Karalių pasaka“, „Vasara“ ir kitus, vyresniems vaikams buvo skaitomi Čiurlionio laiškai Sofijai, o grįžę į grupę, įkvėpti M. K. Čiurlionio kūrybos patys kūrė savo paveikslus,  organizavome parodą.

Renginys paliko neišdildomą įspūdį.

Dėkojame M. K. Čiurlionio fondui už galimybę pažinti Lietuvos didžią asmenybę.