Nesirūpink, kad vaikai niekados nesiklauso tavęs, rūpinkis tuo, kad jie visados stebi tave. Robertas Fulghumas, rašytojas.

Sveikatos žinių naujienlaiškis

 

SVEIKA, DARŽELIO BENDRUOMENE!
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo.
Kovo mėnesį kviečiame pasirūpinti savimi: daugiau laiko skirti savo kūno ir minčių išorinei bei vidinei švarai, tai padės geriau pažinti ne tik savo kūną, bet ir emocijas bei išmokti jas valdyti. Pasitikime pavasarį ir vieną iš gražiausių metų švenčių Velykas švariomis mintimis ir kūnu! 🤩
Kviečiu skaityti.
Nuoroda:
https://preview.mailerlite.com/w5x0b6/1638204125659273774/v7w6/