Nesirūpink, kad vaikai niekados nesiklauso tavęs, rūpinkis tuo, kad jie visados stebi tave. Robertas Fulghumas, rašytojas.

Vaikų gynimo diena

3-ios ir 4-os grupės vaikus aplankė  Vilniaus pasienio rinktinės vyresnioji specialistė, vidaus tarnybos kapitonė (bendruomenės pareigūnė) Jolita Pilinkaitė pagal bendradarbiavimo priemonių planą. 

Šią dieną vyko orientavimosi ir sporto pratybos, kurias padėjo vesti pasienietė. Pratybos prasidėjo rikiuote, taisyklių pristatymu, komandos vado rinkimu, vėliavos ir komandos šūkio prisistatymu. Reikėjo įveikti orientavimosi užduotis komandoms ir surasti darželio teritorijoje paslėptas vėliavėles, o vėliau  atlikti sportines užduotis: pralįsti tuneliu, šokinėti maišais, šokinėti kamuoliu, nurinkti nuo virvių segtukus, praeiti nesusižeidus minų lauką, o sužeistuosius gabenti į ligoninę, ten Sveikatos priežiūros specialistė suteikė pirmąją pagalbą. Suaugusieji kaip ir vaikai domėjosi pasieniečių profesija. Pratybų pabaigoje komandos nariai stojo į rikiuotę, kur  reikėjo pamąstyti ir atsakyti į klausimus, o už teisingus atsakymus, komandos nariai  dovanų gavo atšvaitus, liemenes ir kitus suvenyrus.

Šventės pabaigoje valgėme grikių košę, o troškulį malšinome obuolių sultimis.

Šiai šventei įvykti padėjo stipri darželio bendruomenės komanda.  

Kitose grupėse vaikai taip pat neliūdėjo, nes auklėtojos nuo ryto puošė lauko žaidimų aikšteles ir pateikė vaikams malonių staigmenų.